Peter Dahl litografi

143611

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm, oramad

Peter Dahl litografi

Budhistorik (14 bud)
401882
401577
1 400
398902
1 300
401576
1 300
398902

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.