Jan Håfström litografi

143608

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm, oramad

Jan Håfström litografi
Budhistorik (19 bud)
401550
4 600
401525
4 400
396188
4 200
401524
396188
3 200

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.