Regentporträtt Karl XV

143605

REGENTPORTRÄTT, (1800-tal) Karl XV, olja på duk uppklistrad på pannå, 28x19,5 cm

Retuscher/lagningar, krackeleringar

Konst, Måleri

Regentporträtt Karl XV

Budhistorik (12 bud)
408781
3 200
409307
408781
2 800
409306
2 600
408781
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.