Bengt Fransson oljemålning

143588

FRANSSON, Bengt (född 1935): Flanörer i staden, signerad, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
401644
3 200
401541
401643
401541
2 800
401642
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.