Cecilia Sikström färglitografi

143587

SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962): Kvinnoporträtt, signerad Cecilia Sikström, 275/300, färglitografi, 48x38,5 cm

Budhistorik (22 bud)
400671
1 900
400677
1 800
400671
1 700
400226
1 600
400670
1 600

Slutpris SEK:
1 900
196 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.