LG Lundberg litografi

143585

LUNDBERG, Lars Gösta (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1976, 53/75, litografi, 62x78

LG Lundberg litografi

Budhistorik (8 bud)
400855
1 700
400458
1 600
400187
400187
1 300
398511

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.