Blandteknik Lambert Werner

143582

WERNER, Lambert (1900-1983): Komposition, signerad och daterad Lambert Werner 60, blandteknik, 67x99 cm

Konst, Måleri

Blandteknik Lambert Werner

Budhistorik (5 bud)
401836
600
401835
500
401112
398299
394820

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.