Carl Gustaf Nordin oljemålning

143581

NORDIN, Carl Gustaf (född 1915): "Höst, Persön, Norrbotten", signerad och daterad Nordin -46, olja på duk, 53x30 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

400857
450
395641
394825
394375

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.