C G Karlsson serigrafi

143573

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson 84, 175/200, färgserigrafi, 81x61 cm

Fläckar på glas, ej examinerad ur ram

C G Karlsson serigrafi

Budhistorik (16 bud)
397174
397047
397173
950
397047
900
397172
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.