C G Karlsson serigrafi

143571

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson 84, 175/200, färgserigrafi, 81x61 cm

C G Karlsson serigrafi

Budhistorik (13 bud)
400950
400939
1 400
400946
1 400
400939
1 300
400937

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.