C G Karlsson serigrafi

143570

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson 84, 175/200, färgserigrafi, 81x61 cm

C G Karlsson serigrafi

Budhistorik (16 bud)
400785
1 600
400739
400719
1 400
400713
1 300
400708

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.