Carl Gustaf Nordin tuschteckningar

143568

NORDIN, Carl Gustaf (född 1915) (2 st): Figurscener, signerade och daterade Carl G. Nordin 1951 resp Nordin -51, med otydliga dediceringar, tuschteckning, 39x27 resp 42x30 cm

Budhistorik (7 bud)
400844
650
397455
600
400843
600
397455
550
400842
500

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.