Robert Högfeldt akvarell

143567

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Äventyr i orienten", signerad R. Högfeldt, akvarell, 33x48 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (15 bud)
401878
4 400
401877
4 200
401876
401862
3 800
401858
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.