Robert Högfeldt akvarell

143566

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Samtal, signerad R. Högfeldt, akvarell med täckvitt, 26x34 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (8 bud)
401709
400202
399377
550
397151
500
397150
450

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.