Robert Högfeldt akvarell

143565

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Dagsregn", trollbarn i sko, signerad R. Högfeldt, akvarell med täckvitt, 26x34 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (48 bud)
402002
16 000
401998
15 500
402001
15 000
401998
14 500
401991
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.