Robert Högfeldt akvarell

143564

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Den tillbakadragne", signerad R. Högfeldt, daterad atergo1938, akvarell, 32x41 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (4 bud)

398291
700
398290
500
394508
394015

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.