KG Nilsson färglitografi

143562

NILSSON, KG (född 1942): Komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1983, 14/100, färglitografi, 48x79 cm

KG Nilsson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
397617
500
397674
500
397617
450
397450
397259

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.