Bo Swenson färglitografi

143561

SWENSON, Bo (född 1932): Komposition, signerad Bo Swenson, 32/65, färglitografi, 70x80 cm

Bo Swenson färglitografi

Budhistorik (2 bud)

400831
395589

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.