Robert Högfeldt litografi

143559

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Brudparet", signerad Högfeldt, 171/360, litografi, 41x50 cm

Robert Högfeldt litografi
Budhistorik (2 bud)

399348
397608

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.