Arne Randmark oljemålning

143557

RANDMARK, Arne (1913-1977): Palatsinteriör, signerad Arne Randmark, olja på duk, 78x65 cm; Utställd: Studio Pegasus, Österlånggatan 12, Stockholm

Konst, Måleri

Arne Randmark oljemålning

Budhistorik (14 bud)
398944
1 900
398421
1 800
398421
1 700
398943
1 600
398421

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.