Yrjö Edelmann litografi

143550

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm, oramad

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (27 bud)
400835
2 400
400836
400835
400833
1 900
400827
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.