Madeleine Pyk litografi

143549

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5, oramad

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (7 bud)
400766
400095
750
399807
700
399807
450
398119

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.