Carl Fredrik Reuterswärd litografier

143548

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, 51x40 cm vardera

Budhistorik (14 bud)
400847
900
400851
850
400847
400724
750
400726
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.