Verner Molin akvarell

143537

MOLIN, Verner (1907-1980): Komposition med hus, signerad Verner Molin, akvarell, 48x60 cm

Konst, Måleri

Verner Molin akvarell

Budhistorik (20 bud)
400821
400820
2 800
400810
2 600
400809
2 400
400807

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.