Torsten Renqvist oljemålning

143529

RENQVIST, Torsten (född 1924): Figurkomposition, signerad TR, olja på pannå, 29x23 cm

Konst, Måleri

Torsten Renqvist oljemålning

Budhistorik (8 bud)
399607
399606
1 400
399605
1 300
399337
396279
900

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.