Veikko Aaltona oljemålning

143465

AALTONA, Veikko (Finland/Sverige 1910-90): Änglar, olja på duk, signerad och daterad V Aaltona -65, 33x27cm

Konst, Måleri

Veikko Aaltona oljemålning

Budhistorik

2012-08-21 kl 14:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.