Lars Fuhre litografi

143453

FUHRE, Lars (samtida): "You are so wrong", signerad och numrerad Lars Fuhre 13/35, litografi, bladstorlek 80x60 cm

Lars Fuhre litografi

Budhistorik (16 bud)
399336
399335
950
399316
900
399122
850
399315
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.