Marcel Strüwer färglitografi

143451

STRÜWER, Marcel van Zuylen (född 1969): "Incident in Spain II", signerad och numrerad Marcel 304/350, färglitografi, 68x48 cm

Marcel Strüwer färglitografi

Budhistorik (20 bud)
398643
398641
1 400
398642
1 300
398641
398638

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.