Marcel Strüwer färglitografi

143450

STRÜWER, Marcel van Zuylen (född 1969): "Incident in Spain I", signerad och numrerad Marcel 301/350, färglitografi, 68x48 cm

Marcel Strüwer färglitografi

Budhistorik (18 bud)
398625
1 300
398623
398611
398586
398610
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.