Susanne Strandänger litografi

143448

STRANDÄNGER, Susanne (född 1956): "Vårkänslor på Drottningsholm", signerad Susanne Strandängen, 234/500, bladstorlek 50x70 cm

Susanne Strandänger litografi
Budhistorik

2012-08-21 kl 13:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.