Susanne Nessim litografi

143447

NESSIM, Susanne (född 1944): Komposition med ben och fötter, signerad Nessim, färglitografi, 79/95, 65x50 cm

Susanne Nessim litografi

Budhistorik (2 bud)

399297
399245

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.