Karl Höglund litografi

143445

HÖGLUND, Karl (född 1940): "Dansen", signerad Karl Höglund, HC I/XXIX, litografi, 45x29 cm

Karl Höglund litografi

Budhistorik (5 bud)
398297
500
398108
450
397907
393526
391521

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.