Bengt Carlbreg pastell

143441

CARLBERG, Bengt (1897-1967): Clowner, signerad och daterad Carlberg 58, pastell, 61x41 cm

Konst, Måleri

Bengt Carlbreg pastell

Budhistorik (1 bud)

393531
2012-08-12 22:17:32

2012-08-20 kl 18:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.