Ivar Morsing oljemålning

143437

MORSING, Ivar (1919-2011): Tjur, signerad och daterad I Morsing 58, olja på pannå,25,5x49 cm cm

Konst, Måleri

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (2 bud)

394185
700
393323
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.