Ernst Billgren färglitografi

143426

BILLGREN, Ernst (född 1957): Rådjur i vardagsrum, signerad och numrerad Ernst Billgren XVII/XXX, ea, färglitografi, I 32x25,5 cm.

Ändringar/tillägg
Bildmåttet är 32x25,5 cm

Ernst Billgren färglitografi

Budhistorik (28 bud)
398656
3 600
398604
3 400
397953
3 200
398603
3 200
397953

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.