Lior Ron Mapp

143422

RON, Lior (född 1971): Mapp: "Lior 6", signerade Lior, numrerade 166/250, 250 ex., serigrafier i mapp, 55x85 resp 85x55 cm; bladens namn "Lambretta", "Amarula", "Moonlight", "Pavlova", "Ocean Motion", "Bedtimestories"

Lior Ron Mapp
Budhistorik (11 bud)
398577
1 900
398514
1 700
395851
394898
1 300
394895

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.