Salvador Dali färglitografi

143421

DALI, Salvador (1904-1989): Komposition, signerad Dali, 152/500, handkolorerad litografi, 68x45 cm

Salvador Dali färglitografi

Budhistorik (11 bud)
398829
2 800
398828
2 600
398827
2 400
398825
398821

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.