James Orrock akvarell

143419

ORROCK, James (1829-1913): Craigmillar Castle, Edinburgh, Sckottland, akvarell, signerad J. Orrock 1888, 46x60cm

Konst, Måleri

James Orrock akvarell

Budhistorik (6 bud)
398357
3 200
398332
398134
600
398023
550
397938

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.