Valenkamph oljemålning

143415

VALENKAMPH, Theodor Victor Carl (USA, 1868-1924): Båt på öppet hav, signerad och daterad T. Valenkamph -90, olja på duk, 25x40 cm

Färgbortfall.

Konst, Måleri

Valenkamph oljemålning

Budhistorik (6 bud)
397765
2 600
397255
2 400
393259
393258
393257
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.