Valenkamph oljemålning

143412

VALENKAMPH, Theodor Victor Carl (USA, 1868-1924): Båt på öppet hav, signerad och daterad T. Valenkamph -90, olja på duk, 25x40 cm

Konst, Måleri

Valenkamph oljemålning

Budhistorik (13 bud)
398356
2 800
398333
2 600
398331
2 400
398330
398242
1 400

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.