Lennart Jirlow färglitografi

143411

JIRLOW, Lennart (född 1936): Vinkällare, signerad L. Jirlow 94/310, färglitografi, 39x55 cm

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (8 bud)
394766
397416
2 800
394766
2 600
396320
2 400
394766

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.