Olle Bonnier

143409

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad O. Bonnier, 16/100, litografi, 38,5x57 cm

Olle Bonnier

Budhistorik (16 bud)
395269
398263
395269
950
398262
900
395269
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.