Ola Billgren litografi

143408

BILLGREN, Ola (1940-2001): Interiör, litografi, signerad Ola Billgren -73, 293/330, 28x34 cm

Ola Billgren litografi
Budhistorik (4 bud)

394609
450
392561
394608
392561

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.