Maurice Moberg oljemålning

143396

MOBERG, Maurice (född 1923): Sjö med näckrosor, signerad Maurice Moberg, olja på duk, 48x56 cm

Konst, Måleri

Maurice Moberg oljemålning

Budhistorik (22 bud)
399187
1 900
399118
1 800
399118
1 600
399104
399104
1 400

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.