Maurice Moberg oljemålning

143393

MOBERG, Maurice (född 1923): "Bjärelandskap", signerad Maurice Moberg, daterad på baksidan 1993, olja på duk, 41x45,5 cm

Konst, Måleri

Maurice Moberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
399294
550
399203
500
399185
450
399084
399183

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.