Maurice Moberg oljemålning

143389

MOBERG, Maurice (född 1923): "Hovs Hallar", signerad Maurice Moberg, daterad på baksidan 1978, olja på duk, 60x62,5 cm

Konst, Måleri

Maurice Moberg oljemålning

Budhistorik (32 bud)
398355
398354
2 800
398353
2 600
398349
2 400
398347

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.