Maurice Moberg oljemålning

143384

MOBERG, Maurice (född 1923): Sommarlandskap vid Häljarp, signerad och daterad Maurice Moberg -78, olja på duk, 63x76 cm

Konst, Måleri

Maurice Moberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
396307
1 600
395763
395762
1 400
395753
1 300
392755

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.