Timo Solin färglitografi

143357

SOLIN, Timo (född 1947): Kvinnofigur, signerad och daterad Timo Solin, dedicerad Till Caroline, färglitografi, 24x43 cm

Timo Solin färglitografi
Budhistorik

2012-08-23 kl 18:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.