Robert Högfeldt akvarell

143356

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Vinterlandskap, signerad R Högfeldt, akvarell, 54x67 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (3 bud)

401188
900
400204
500
395786

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.