Vaser Kina

143312

VASER, 5 st, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, höjd 9-15,5 cm

Skador, lagningar

Orientaliskt

Vaser Kina

Budhistorik (1 bud)

400551
2012-08-22 18:08:16

2012-08-22 kl 20:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.